НОВЕМБАР - МЕСЕЦ БОРБЕ ПРОТИВ ПСИХОАКТИВНИХ СУПСТАНЦИ

У ОШ "Сремски фронт" Шид, 29.11.2017.год. одржане су радионице за ученике 8-1 и 8-2 одељења под називом "Новембар - месец борбе против психоактивних супстанци". Радионице су одржане у склопу часова биологије, а реализатор је била Вања Стевановић, волонтер Црвеног крста Шид. Вања је на креативан начин испричала ученицима о врстама психоактивних супстанци које су најчешће у нашој земљи, њиховом штетном дејству и последицама. Ученици су постављали питања и веома слободно дискутовали са Вањом. Циљ радионица је едукација младих као најефикаснији метод борбе против психоактивних супстанци. Организатор радионица је професор биологије, мастер Данијела Бранковић. Захваљујемо се Вањи и Црвеном крсту Шид на издвојеном времену за нас.