СВЕТСКИ ДАН ЗДРАВЕ ИСХРАНЕ

ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН ЗДРАВЕ ИСХРАНЕ - 16. ОКТОБАР -
ПРИГОДНИМ АКТИВНОСТИМА
Тим за сарадњу са Црвеним крстом и Вршњачки тим организовали су акцију на промоцији здраве исхране. Том приликом су ученицима делили воће као пример здраве ужине, а уз јабуке и крушке делили су и картице са саветима о здравој исхрани, које су ученици сами направили. Направљени су и многобројни панои који промовишу здраву исхрану. Донатори воћа су наставници Душко Башић и Јосип Павловић и Пољопривредно газдинство Хнатко - Бикић До. У организацији су учествовали наставнице Марија Ерић, Бојана Лепињица, Данијела Бранковић, Александра Черјековић и Гордана Ленђер. Око изгледа паноа са ликовним радовима потрудила се наставница Сања Продановић.
Ученици су се са великим интересовањем и у великом броју укључили у реализацију ове акције, било је веома весело, забавно и поучно. Делић атмосфере покушаћемо да пренесемо преко фотографија које следе.