Дечја недеља

Још једна Дечја недеља је за нама. Активности су биле многобројне, можда је могло и више, али и следећа година је пред нама. Планиране су на школском и општинском нивоу уз учешће Дечијег савеза, КОЦ-а и Школе. Осмишљене су да се деца  забаве, нешто науче, буду креативна, покажу своје таленте, такмиче се и што је најважније друже се. На нивоу школских активностису се подсетили на Конвенцију о превима детета Уједињених нација, певали, глумили, такмичили се у спортским активностима. Примили смо прваке у Дечији савез пригодним програмом. Ученици су били у посети председнику општине. Учествовали су на кросу у организацији Црвеног крста, у позоришном дану у КОЦ-у, правили етно лутке, организовали маскенбал....У подручним одељењима је такође било много активности, спортских дешавања, излета, радионица, дружења са родитељима, маскенбала...О свему смо обавештавали путем наше фб странице ОШ “Сремски фронт“ нова, реновирана и објављивали фотографије. Овом приликом само смо направили кратак пресек и приказ у неколико речи и слика. И нек свака недеља буде дечија.