Данас у нашој школи - радост поводом награда на чак два ликовна конкурса у истом дану!

Данас су у нашу школу стигле две важне информације о успесима наших садашњих и бивших ученика на два велика ликовна конкурса, оба са списка такмичења и смотри која подржава Министарство просвете, науке и технолошког развоја. Јављено је да су ученици награђени, али не и којим наградама, те ћемо овај пост накнадно изменити, кад потпуне информације буду јавно објављене.

1. конкурс: "ДАНИ ЋИРИЛИЦЕ", Баваниште (републички ниво)

На конкурсу су награђени Лука Ђукановић (5-1) и Милица Ступић (6-1) од садашњих ученика и Анамарија Божиновски и Милица Чизмић од бивших ученица (обе данас у Гимназији "Сава Шумановић" у Шиду).

2. конкурс: 45. Вуков сабор, Тршић (најважније ликовно такмичење за ученике у Србији)

На овом конкурсу награђене су Бојана Чизмић (8-1), као и наша бивша ученица, Милица Чизмић, данас гимназијалка.

ментор: Сања Продановић