Данас у нашој школи - четири представе учествовале су на општинској смотри драмског стваралаштва (КОЦ, Шид)

На општинској смотри дечјег драмског стваралаштва у КОЦ-у, Шид, наша школа учествовала је са четири представе. Две драмске представе, "Избирачицу" по тексту Косте Трифковића и "Ко је Лорет" по тексту Флоранс Кадије режирала је наставница српског језика, Снежана Матић. Једну оригиналну представу коју су написали сами ученици у сарадњи са истим тим ученицима који у представи и глуме и осмислили су костиме, сценографију, реквизите, музику, режирала је наставница енглеског језика, Марија Ерић. Једну, луткарску представу са етно поруком посвећену дечјем песнику Моши Одаловићу, написала је и режирала наставница Наташа Миљановић. При изради лутака и сценографије помогла је наставница ликовне културе, Сања Продановић.  Једну песму је са децом увежбавала наставница музичке културе, Николина Думанчић, док је четири сонга за луткарску представу, према стиховима Моше Одаловића, компоновала наша бивша наставница музичке културе, Душица Грбатинић. На следећи ниво такмичења пласирала се представа "Избирачица" у режији Снежане Матић.